EUR/USD 25. 5. 2016

EUR/USD 25. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera se naplnila hypotéza o vstupu prodejců do trhu. Stalo se tak časně po otevření, následně trh ukázkově otestoval low předchozího dne, aby pokračoval v dalším poklesu. Stejným způsobem byla proražena i úroveň 1,116 a v její blízkosti vznikl VPOC. Na profilu je patrno více distribucí, a tak můžeme den označit jako trendový.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

LVN mezi zmiňovanými distribucemi má trh tendenci často testovat. Pokud tedy do trhu vstoupí kupci v reakci na včerejší výprodeje, budou chtít otestovat především úrovně 1,1158, 1,116 a 1,11885. Prodejci mají situaci o něco jednodušší. Pokud na některé ze zmiňovaných úrovní nastoupí do trhu, mohou vytvořit pokračování downtrendu. Dočasnou potíž mohou mít jen se včerejším low 1,1133, které lze označit jako slabé low. Po proražení je dalším cílem k testování psychologická úroveň 1,11. Zásadní fundamenty pro EUR/USD nás nečekají, svůj den má však Bank of Canada, a tak pozor na měnové páry s CAD.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 25. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!