EUR/USD 25. 9. 2015

EUR/USD 25. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Poslední dny na EUR/USD jsou plné nečekaných zvratů a častých změn směrových pohybů. Trh je krásně dynamický a nabízí zajímavé příležitosti. Včera se zpočátku dne potvrdila rostoucí převaha kupců, netrvala však příliš dlouho. Zajímavé je, že trh skutečně reagoval na většinu LVN (singleprint na TPO profilu), které po cestě potkal. Večer pak přišel zvrat a k moci se vrátili opět kupci. Dokonání zvratu není na grafu vidět, protože přišlo krátce po začátku asijské seance, ale způsobí, že budeme pravděpodobně otevírat až pod low včerejšího rozpětí. Všechny včerejší zisky byly tedy rychle zase smazány.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Trh nám ukázal, že na vyšší ceny ještě není připraven. De facto se hypotézou vracíme do úterý a středy. Pokud bude pokračovat přesvědčení prodejců, které se projevilo včera večer, je opět na dosah důležité střednědobé low ze dnů 3. a 4. září, který na futures odpovídá krásné hranici 1,11*, na OTC trhu je to o něco méně. Ještě předtím je vysoká šance otestování včerejšího low. Pokud ale neodrazí a vrátíme se do včerejšího rozpětí, čekal bych pomalejší trh a test LVN 1,1242*.

Odpoledne je kromě jiného očekávána důležitá hodnota meziročního amerického HDP z druhého kvartálu.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!