EUR/USD 26. 10. 2015

EUR/USD 26. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Pátek měl mít roli konsolidace po extrémním čtvrtečním pohybu, který byl zapříčiněn reakcí na tiskovou konferenci ECB. Zpočátku se opravdu objevily nějaké reakční nákupy, ale nestačily cenu vytlačit až k avizované LVN 1,1158*. To značilo stále silné prodejce v trhu a hrozbu proražení níže. Níže proraženo bylo, čímž jsme se dostali pod významné střednědobé low. Pohyb skončil u psychologické hranice 1,1. Vypadá to, že by mohla být otevřena cesta k dalšímu low na ceně kolem 1,08*.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Zmíněný impulzivní pohyb, který skončil na ceně 1,1, vytvořil LVN, kterou by dnes trh mohl otestovat a která nám řekne, zda se sentiment na trhu změnil nebo ne. Pokud odrazí, opět by mělo následovat proražení pátečního low a další pohyb směrem dolů. Pokud neodrazí a obchodníci v ní budou obchodovat, znamená to, že nás může čekat korekční nebo konsolidační den. Pokud k ní trh ani nedojde, má to stejný význam, jako kdyby úroveň odrazila. Pozor na několik méně významných odpoledních fundamentů, jinak nás čeká klidný den.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!