EUR/USD 26. 10. 2016

EUR/USD 26. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší počáteční předpoklad byl splněn na výbornou. VPOC byl otestován, ale kupci jej nedokázali prorazit. V tu chvíli bylo o prodejní hypotéze rozhodnuto. Netrvalo dlouho a trh se objevil u swingového low 1,086. Zde se nás snažil oklamat, když jej lehce prorazil, ale nebyla nalezena iniciativní aktivita. Místo toho přišla silná aktivita reakční, která nakonec vyústila až v návrat k VPOC předchozího dne. Zde již trh zůstal a vytvořil nový VPOC.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Před začátkem evropské seance trh dramaticky vzrostl a tím se ocitnul poblíž high gapu 1,09155, jehož test již dlouho očekáváme. Zde by měli nastoupit prodejci, kteří budou chtít stlačit cenu alespoň ke včerejšímu VPOC 1,08875. Zde se bude rozhodovat o dalším vývoji. Pokud bude proražen, znamená to, že prodejci se nevzdávají a budou chtít potvrdit včerejší nové low.

Pokud nebude nebo pokud kupci projdou high gapu 1,09155 rovnou, čekáme reakci ještě na 1,0927. Co se bude dít dál, je otázka. I zde totiž mohou ještě nastoupit prodejci a proměnit svou hypotézu ve skutečnost.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

 

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 26. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!