EUR/USD 26. 11. 2015

EUR/USD 26. 11. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Včera se naplnila naše prodejní hypotéza, a to s nečekanou razancí. Ještě před začátkem seance si cena vyšplhala k VPOC 1,06875, na který jsme několikrát upozorňovali jako důležitý pro prodejce. Po otevření seance následoval ještě poslední test a pak už se cena střemhlav odrazila dolů a vytvořila nové low. Pod low byli nalezeni kupci a nakonec cenu stlačili zpět do rozpětí na pondělní úrovně. Zajímavé je, že přesně na úrovni předchozího střednědobého low se vytvořil včerejší VPOC.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Prodejní pohyb byl celkem razantně zastaven, což činí dnešní hypotézu složitější. V oblasti, kde se trh momentálně nachází, se zobchodovalo již mnoho. Záleží na prodejcích, zda budou pokračovat ve svém pohybu. Zastavit je může včerejší VPOC a bývalé low 1,05925. Pokud nebudou pokračovat, očekáváme spíše rozkmitaný trh bez jasného pohybu podobný pondělnímu.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 26. 11. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!