EUR/USD 26. 5. 2016

EUR/USD 26. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Začátek včerejšího obchodování byl překvapivě klidný. Trh si dlouho nemohl najít svůj směr. Nakonec došlo k testu low předchozího dne. Trh jej o několik málo pips prorazil, ale narazil na silnou reakční aktivitu. Ta vyhnala cenu k VPOC předchozího dne 1,1158. Zde cena zpomalila a trh tuto férovou cenu přijal. V nočních hodinách byla otestována námi hlášená zajímavá úroveň 1,11885.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Trh má v tuto chvíli dvě možnosti. Slabé struktury z 24. 5. již opravil, na to by prodejci mohli reagovat iniciováním nového poklesu. Stane-li se tak, budou mít v cestě dvě zajímavé úrovně. První je včerejší high 1,11665, druhá je včerejší VPOC 1,11475, který vypadá na včerejším profilu velice zajímavě. Pokud bude i tato úroveň proražena, lze čekat vytvoření nového lokálního low. Pokud se prodejci neujmou vedení, nečekáme výraznou aktivitu do longu, ale spíše pohyb v rozpětí. Pozor dnes na odpolední fundamenty.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 26. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!