EUR/USD 26. 9. 2016

EUR/USD 26. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

V pátek jsme předpokládali podporu 1,12. Ta se potvrdila, když podržela kupce po počátečním menším výprodeji. Následně trh došel téměř přesně k 1.12235, jak jsme rovněž předpokládali. Zde nastala reakce a trh se poté stal volatilnějším. 1.12235 dlouho nechtěla pustit, ale nakonec k průrazu došlo a byl otestován ještě VPOC 1,1235.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes v pondělí je aktivita již v těchto minutách poměrně vysoká. Přes den by měla být spíše nižší. Čekáme, že kupci by se mohli pokusit o vytvoření nového high. Z předchozího high 1,12405 by se pak měl stát support.

Pokud budou aktivnější prodejci, budou určitě chtít otestovat páteční výrazný VPOC 1,1216. Zde by měli kupci vytvořit přinejmenším korekci. Pokud VPOC nevydrží, měla by stále být dobrou úrovní 1,12.

Pondělní obvykle klidnou aktivitu může rozvířit jeden z dnešní řádky projevů, největší pozornost bude zaměřena na prezidenta ECB.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 26. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!