EUR/USD 27. 1. 2016

EUR/USD 27. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

V pondělní analýze byla identifikována úroveň 1,08715, na které jsme předpokládali příchod prodejců. To se potvrdilo jak v pondělí, tak v úterý, důležité však je, že úterní low bylo výše než pondělní. V tomto smyslu se nám z hlediska technické analýzy tvoří trojúhelník, který varuje před proražením této úrovně směrem nahoru.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

V okolí ceny máme momentálně spoustu úrovní, to spolu s faktem, že oblast je hustě proobchodovaná velmi stěžuje určování pravděpodobností směrového pohybu. Klíčová je zmíněná úroveň high LVN z minulého čtvrtka 1,08715, jejíž proražení je na spadnutí. Pokud se přesto nepodaří, magnetem bude včerejší VPOC 1,08385. Pokud bude proražení úspěšně, magnetem bude pro změnu silný čtvrteční VPOC 1,08965, na kterém očekáváme přinejmenším korekci, která by měla vyústit v pokračování případného růstového pohybu.

Pozor na večerní zasedání FEDu!

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 27. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!