EUR/USD 27. 10. 2015

EUR/USD 27. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

V pondělí se trh držel mezi oběma mantinely, které jsme předpokládali, že budou pro trh důležité – páteční low 1,1 a LVN 1,1084*. Ani jedné z úrovní jsme se nedotkli, k oběma chybělo kolem 5 pips. U LVN se dá říct, že trh reagoval na její spodní stranu, nikoli horní, tedy že nepronikl do oblasti snížených objemů a nesnažil se ji vyplnit. Celkově se trh ustálil v pátečním objemu obchodů a vytvořil zde rovnovážný inside day. Jde jen o konsolidaci v probíhajícím downtrendu nebo trh došel na své dno?

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Jelikož jsme neatakovali ani jednu z důležitých úrovní nad a pod trhem, výhled zůstává podobný jako včera. Pokud se dostaneme nad LVN 1,1084*, nečekáme výraznou iniciativní aktivitu, ale spíše pomalejší nejasný trh v této oblasti. Pokud prorazíme páteční low, prodejní iniciativní aktivita se naopak s velkou pravděpodobností objeví. Dnes můžou ovšem situaci změnit některé fundamenty. Z USA přijde odpoledne několik reportů, z nichž některé jsou považovány za velmi důležité a mohou dočasně zvýšit volatilitu a změnit sentiment. Jde především o zářijový Durable Goods Orders a index Consumer Confidence.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!