EUR/USD 27. 12. 2016

EUR/USD 27. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Poslední předvánoční den byly opět perfektně respektovány předpokládané úrovně 1,04265 a 1,0475, a to samozřejmě zevnitř, když byl trh již v předvánoční náladě.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Sentiment mezi svátky by stále měl být klidnější, ale nezřídka tomu na konci roku tak nebývá. Naopak jsou poměrně známé veliké pohyby bez zřejmé příčiny ve fundamentech. Jejich příčinou může být třeba bilancování fondů a přizpůsobování pozic na konci roku a podobně. Je proto třeba se před těmito pohyby mít na pozoru.

Defaultně ale dnes předpokládáme další den s pohybem převážně do strany, dnes se zvýšenou pravděpodobností proražení k nižším hodnotám, jelikož vyšší hodnoty byly odmítnuty ve čtvrtek.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 27. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!