EUR/USD 27. 5. 2016

EUR/USD 27. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera trh perfektně respektoval námi vyznačené úrovně, ačkoliv jeho chování jako takové nebylo úplně v souladu s naší předpovědí. Nejdříve jsme dospěli k úrovni 1,11885, od které jsme se odrazili k testu high předchozího dne. V tuto chvíli přišly americké fundamenty, které nakonec cenu nečekaně impulzivně vyhnaly až k další ohlášené úrovni 1,1218. Zde zase přišli prodejci a stlačili cenu zpět.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes je v USA pátek před Memorial Day, proto lze čekat nižší aktivitu v odpolední seanci ovšem s přihlédnutím k fundamentům, které nás čekají. Je pravděpodobné, že vznikne takzvaný inside day, kdy celé dnešní rozpětí nepřekoná rozpětí včerejší. High i low lze klasifikovat jako silná, proto by trh měl mít problém je prorazit. Pokud se tak však stane, může přijít impulzivnější pohyb k některé z dalších úrovní. Pro kupce je to 1,1236, pro prodejce 1,11475.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 27. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!