EUR/USD 28. 1. 2016

EUR/USD 28. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší den potvrdil složitou situaci. Trh je z hlediska denního grafu uprostřed distribuce, do které se dostal extrémním pohybem z 3. 12. 2015. V takovýchto situacích teorie aukce hlásí pomalejší, těžko předvídatelný pohyb. Včera trh nejprve rotoval kolem otevírací úrovně. Odpoledne se vydal na výlet k vyšším úrovním, VPOC 1,08965 překonal o několik pips a vrátil se zpět. Večerní pohyby mělo na svědomí zasedání FEDu, přes noc se však cena vrátila opět na původní úroveň rotace.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

V této situaci si nyní netroufáme odhadovat denní hypotézu. I teorie aukce identifikuje okamžiky, kdy je lepší neobchodovat. Toto je jeden z nich a není první, se kterým jsme se v našich analýzách setkali. Pro ilustraci dlouhodobé situaci dnes vložíme denní graf, na kterém je vidět aktuální úzká distribuce, která se navíc v posledních týdnech ještě zúžila. Ani fundamentální události nemají sílu vyhnat cenu ven.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Denní graf EUR/USD s vyznačením aktuální distribuce.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 28. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!