EUR/USD 28. 11. 2016

EUR/USD 28. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Páteční analýza jasně označila úrovně, ke kterým by trh mohl směřovat a kde by mohla nastat reakce. Stalo se tak pro vyšší z nich – 1,06245. Trh si pro ni došel, aby se následně vrátil k původním cenám. A to bylo vše, jelikož Američané slavili státní svátek. Po víkendu se však začalo velice aktivně. Pokusy kupců o nastolení uptrendu byly vyčerpány kolem 1,068, nyní se trh pomalu vrací.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Čekáme, že reakční aktivita by mohla dosáhnout zpět až k pátečnímu high 1,06245. Zde by mohli kupci zareagovat a vrátit cenu zpátky. Nad cenou stále zůstává úroveň z dřívějšího swingového low 1,0667. Celé rozpětí dnešního dne by mohlo v extrémním případě zůstat právě mezi 1,06245 a 1,0667, jelikož je pondělí a ekonomický kalendář zeje prázdnotou.

Jako o něco pravděpodobnější dnes vidíme variantu proražení 1,0667, sentiment trhu by se touto událostí však neměl zásadně změnit a měl by zůstat klidným.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 28. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!