EUR/USD 28. 4. 2016

EUR/USD 28. 4. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

První včerejší hypotéza byla úspěšná. Nedefinovala tentokrát jasně stanovené úrovně, ale z kontextu trhu to bohužel není vždy možné. Trh skutečně otestoval ceny poblíž high předchozího dne, byl neúspěšný a následně čekal v užším rozpětí na večerní FOMC. Po osmé hodině byl trh samozřejmě divoký, ale jelikož nepřišlo žádné zásadní překvapení, cena se ustálila přibližně na původních úrovních.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Na konci asijské seance cena vzrostla až ke včerejšímu high vytvořenému v reakci na FOMC. Zdá se tedy, že kupci jsou v dobře rozjetém vlaku. Jejich cíl je jasný – lokální high 1,1384, které je z předchozího testování již slabé (slabé high) a mají proto dobrou příležitost jej prorazit. Pokud se aktivita obrátí a prodejci stlačí cenu do rozpětí předchozího dne, nabízí se jim test včerejšího VPOC 1,13115. Kolem této úrovně by se posléze měli pohybovat po zbytek dne. Dnes je v kalendáři také velké množství fundamentů z eurozóny i z USA, proto na ně dbejte při otevírání pozic.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

28.4

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 28. 4. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!