EUR/USD 28. 7. 2016

EUR/USD 28. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší trh se choval v souladu s dnem velkého fundamentu. Dopoledne a odpoledne se odehrávalo uvnitř úzkého rozpětí vymezeného našimi úrovněmi. Večerní Fed vychýlil cenu nejprve směrem k aktuálnímu low. Kupci však byli proti a následná reakce vyhnala cenu postupně až k LVN 1,1089, kterou měl trh za úkol dříve otestovat, ale dosud se tak nestalo. Octli jsme se tak v úplně jiné distribuci.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Jelikož trh právě testuje low široké LVN, lze čekat, že pokud se do ní dostane, bude testovat také její high, které se nachází na ceně 1,11065. Pokud se dostane i přes něj, následuje starý netestovaný VPOC 1,1133.

Pokud test LVN odrazí, značí to, že vítězí reakční aktivita. Ta bude mít za cíl otestovat přinejmenším high poslední distribuce, které se nachází v okolí ceny 1,1051. Zde by měli opět nastoupit kupci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 28. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!