EUR/USD 28. 9. 2015

EUR/USD 28. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

V České republice slavíme svátek sv. Václava, světové finanční trhy o tom ale nic nevědí, a tak i dnes přichází naše analýzy. Závěr týdne byl na euru spíše klidnější. Zpočátku se zdálo, že trh bude testovat opakované střednědobé low. To se nestalo a trh se místo toho vrtěl ve středečním a čtvrtečním rozpětí a nedosáhl ani na zmíněnou LVN 1,1242*.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Úrovně zůstávají platné i dnes a i hypotéza bude podobná, jelikož pátek nepřinesl do trhu nic nového. Očekáváme klidný pondělní trh. Je nízká pravděpodobnost, že se vyvine směrový pohyb, a tedy vyšší pravděpodobnost, že trh bude dobře reagovat na úrovně. Změnit tento pohled mohou fundamenty, kterých se dnes čeká dost a všechny jsou výhradně z USA.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!