EUR/USD 28. 9. 2016

EUR/USD 28. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Podívejme se, co se včera odehrálo v souladu s naším předpokladem a co se stalo jinak. Úvodním předpokladem bylo, že měřítkem aktivity bude VPOC 1,12385. Nejdříve se zdálo, že trh uteče a budou vládnout kupci, tato úroveň však cenu nakonec přitáhla, zareagovala na ni a nakonec byla proražena. V souladu s předpokladem se tímto měli dostat do čela prodejci. Proražení bylo poměrně intenzivní, což bylo v rozporu s naším předpokladem, ale pokud bylo zobchodováno, alespoň nabídlo rychlejší profit. Intenzita byla taková, že VPOC 1,1216 byl celkem rychle proražen a trh došel rovnou k očekávané úrovni 1,11985, kde se odrazil v 1,1216. Ta posloužila až jako rezistence. Low potom odrazilo znovu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Svátek v ČR rozhodně nebude mít vliv na finanční trhy, aktivita proto nebude ovlivněna. Dnešním měřítkem bude včerejší téměř-low 1,12, která hraje důležitou roli v trhu již delší dobu. Pokud ji kupci budou stále držet tak dobře jako včera, čekáme, že buďto povedou cenu až k 1,12385, kde končí výrazná LVN, kterou by měli opravit anebo aktivita utichne na zajímavé včerejší HVN 1,12195.

Jestliže si prodejci povedou tak dobře jako včera, čekáme další možný výrazný výprodej k 1,11675, kde by měli kupci zareagovat. Celkový cíl je však až 1,115, kde leží další netestovaný VPOC.

Dnes by mohly být trhy zvláště odpoledne divoké, neboť nás čeká několik zajímavých fundamentů včetně proslovů obou “šéfů těchto měn”.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 28. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!