EUR/USD 29. 1. 2016

EUR/USD 29. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera jsme se neodvažovali předpovídat denní směrové pohyby. Výsledkem byl de facto nákupní trendový den. Především v americké seanci nabrali kupci sílu a hnali cenu vzhůru. Asijská seance však měla jiný názor a i za přispění fundamentálních událostí zisky opět smazala. V důsledku toho jsme se octli opět téměř na včerejších otevíracích úrovních.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Oproti včerejšku je situace o trochu příznivější. Trh ukázal po dlouhé době známku směrového pohybu, což se projevilo na včerejším profilu, ze kterého lze vyčíst alespoň na některé pravděpodobné události. Nad cenou byla včera zanechána LVN 1,09315. Pokud kupci ožijí podobně jako včera, mohou s ní mít problém. Situace směrem dolů je nejasná. Úroveň VPOC 1,08715 nebyla včera kvalitně otestovaná, test může přijít znovu. Jinak může ale být chování ceny v této oblasti značně chaotické. Pozor navíc na dopolední evropské CPI a odpolední americké GDP.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 29. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!