EUR/USD 29. 12. 2015

EUR/USD 29. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Doufáme, že máte za sebou pohodové svátky, pomalu je čas vrátit se k monitorům počítače. První posváteční den bylo euro podle očekávání klidné, bylo ale vidět dobré respektování VPOC štědrého dne 1,0958. Dnes by se měla pomalu vracet obvyklá aktivita, i když do 31. 12. bude pravděpodobně značně snížená. Poslední dva obchodní dny mají buclatý profil a nízké rozpětí.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

 

Dnes by se již něco zajímavého stát mohlo, nasvědčuje tomu i poměrně aktivní otevření prvních evropských finančních center. Prodejci o sobě dávají vědět. Nacházíme se však ve velice kvalitně proobchodované oblasti, kde je těžké nalézt pravděpodobnější směr dalšího pohybu. O něco slabší je trh právě na prodejní stranu. Co low, to slabé low a pokud dnes prodejci převáží, jejich cílem by mohl být neotestovaný VPOC 1,0923, což je také close z 23. 12. a low gapu. Pokud by se o vládu pokusili kupci, budou mít o něco těžší práci, high nad nimi je relativně silnější. Žádný trendový pohyb by se dnes konat neměl. Fundamenty dnes v kalendáři najdeme, ale ty z méně významných.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 29. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!