EUR/USD 29. 7. 2016

EUR/USD 29. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

High LVN 1,11065, na které jsme upozorňovali, trh vytestoval hned v prvních minutách po otevření. Po rotaci v této oblasti konečně přišla očekávaná reakční aktivita. Ta však k high předchozí distribuce úplně nedošla a cestou měla jedno velké zaváhání.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Celkově se nacházíme opět uprostřed velké distribuce viditelné např. z denního grafu. To nedává dobrou předvídatelnost pohybů. Dnes čekáme dokončení reakční aktivity, která by měla dojít alespoň k úrovni 1,1051. Zde by měli alespoň dočasně nastoupit kupci.

Pokud se reakční prodejní aktivita neprosadí, čekáme pozvolnější pohyb směrem ke včerejšímu VPOC 1,1102.

Dnes čekáme několik významných makroekonomických události, které by mohly mít krátkodobý dopad na volatilitu i směřování trhu, podívejte se proto do ekonomického kalendáře, abyste se vyhnuli překvapením.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 29. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!