EUR/USD 29. 9. 2015

EUR/USD 29. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Ať už jste sváteční den prožili jakkoliv, my doufáme, že trading v něm hrál svou roli. Zpočátku bylo i Euro spíše sváteční a nekonal se žádný zajímavý pohyb, jak jsme předpokládali. To změnila až americká seance a její fundamenty, které vyšly nepříznivě pro dolar, pár EUR/USD se proto vydal vzhůru a doputoval až k VPOC čtvrteční seance. Pohyb částečně pokračoval ještě v asijské seanci. Na profilu byla zanechána výrazná LVN, která má potenciál poskytnout slušný support.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Úrovní v bezprostředním okolí je nyní více než dost. Sentiment se zdá nastartovaný na test vyšších test, ale víme, že v posledních dnech se sentiment střídá sem a tam. Otevírat budeme nad včerejším high, proto předpokládáme responsive selling. Možnosti, kam až tato reakční aktivita dojde, jsou hned tři počínaje včerejším high, přes včerejší VPOC až po včerejší hlavní LVN. Zde by se měl iniciovat další pohyb vzhůru, který má střízlivější cíl horní hranice rovnovážné oblasti spojené s LVN 24. 9. Odvážnější cíl potom leží až na hlavní kompozitní LVN 1,1360. Pokud se nákupní aktivita nerozvine, další vývoj není tak zřejmý, očekával bych spíše pomalejší rozbitější trh. Fundamentů nás čeká i dnes hodně, nemělo by se ale jednat o reporty s významným vlivem na cenu a volatilitu.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!