EUR/USD 29. 9. 2016

EUR/USD 29. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Zpočátku se nás trh snažil zmást, když se celkem rozhodně vydal směrem pod 1,12. Brzy však bylo jasné, že krátké pozice nebudou mít budoucnost a že se vyhlídky přelévají opět k hlavní hypotéze. Ta byla poměrně úspěšná, neboť na obou úrovních byla jasná reakce. Jak 1,12195, tak 1,12385. Odpolední projevy potom způsobily vyšší volatilitu, ale nakonec jen mírné zvýšení ceny oproti otevírací ceně.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešním měřítkem je včerejší VPOC 1,1214, ale také 1,1206, což je zajímavá LVN, která se nachází jen malý kousek opodál. Pokud trh nepustí cenu pod tyto úrovně, lze čekat pokus kupců o překonání včerejšího high 1,12385. High je však silné, a tak nepůjde vůbec o snadný cíl.

Pokud bude proražení úspěšné, cílem prodejců je 1,1182. Pokud by byli zvláště agresivní, mohou si dojít až pro 1,11675.

I dnešek je poměrně nabitý fundamenty, dejte proto pozor na časy umisťování svých pozic.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 29. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!