EUR/USD 3. 1. 2017

EUR/USD 3. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší aktivita zpočátku dne opět překvapila, když krátce po otevření přišel výprodej přímo za uzavřením gapu. U 1,04855 se trh pozastavil, ale poté stejně pokračoval ve výprodeji, i když již klidněji. Trh tak dal jasně najevo, že minulá cena byla příliš vysoká a že férová cena se nachází v původní distribuci.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Trh má dnes příležitost zaplnit starší LVN z 28. 12. Ta končí u 1,04175. Pokud budou prodejci po korekci stále silní, následovat může netestovaný VPOC 1,03945.

Pokud dnes již prodejci nebudou vládnout, kupci by se mohli pokusit o test včerejší zajímavé a nenápadné LVN 1,04765 a případně i high distribuce 1,04955 potažmo 1,05.

Pomalu se začínají objevovat první makroekonomické reporty roku 2017, nezapomeňte proto sledovat ekonomický kalendář.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 3. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!