EUR/USD 3. 10. 2016

EUR/USD 3. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

V pátek se jednalo o velice aktivní den. Zpočátku o sobě jasně dávali vědět prodejci, přičemž proražení distribuce bylo velice impulzivní, před čímž jsme varovali. Již v první půlhodně stačil trh dojít k prvnímu cíli 1,11675, přesně na tick. Zde vytvořil korekci a následně si téměř došel i pro další cíl 1,11495. V tu chvíli o sobě velice jasně dali vědět kupci, kteří cenu agresivně dotlačili až k horní straně distribuce.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešek by měl být klidnější, nacházíme se ovšem v dobře proobchodované distribuci, kde se cena pohybuje méně předvídatelně. Záleží, zda bude trh mít potřebu hledat novou cenu, což dnes nepředpokládáme.

Poblíž se nachází dvě úrovně, které by mohly posloužit jako odrazový můstek k nové aktivitě. Jsou jimi LVN 1,1222 a HVN 1,12395, který můžeme považovat za VPOC malé distribuce na horní straně pátečního rozpětí. Je ale také možné, že se trh bude po dlouhou dobu pohybovat v tomto malém rozpětí.

Cílem případné nákupní aktivity je 1,12745, nákupní aktivita bude cílit na 1,11905.

Nejzajímavější dnešní událostí bude odpolední americké ISM, pozor na zvýšenou volatilitu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 3. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!