EUR/USD 3. 11. 2016

EUR/USD 3. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

I ve středu pokračovala výrazná aktivita kupců, neměla však již takovou sílu jako v úterý. Přes hlášenou úroveň 1,1106 se trhu dlouho nechtělo, nakonec se to ale podařilo a high přišlo až na 1,11235, což je úroveň představující starý gap z 11. října. Fed včera večer cenu zásadně nezměnil a nyní se cena pohybuje na včerejším high.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Kupci mají nakročeno k dalším novým highs. Abychom odhadli možné dnešní high, musíme se již podívat několik týdnů do minulosti, a to konkrétně do dlouhotrvající distribuce, která skončila 10. října právě gapem, o kterém se mluvilo v předchozím odstavci. První zajímavou úrovní je 1,11455, což je jedna z HVN zmiňované distribuce a také netestovaný VPOC jejího posledního dne. Než budou kupci pokračovat v růstu, mohou se zastavit také u včerejšího VPOC 1,10975.

Je třeba ale také pamatovat na to, že prodejci budou chtít vytvořit přinejmenším korekci. Korekce by mohla dosáhnout k 1,10725 nebo 1,1058. Upozorněním na tuto možnost by mělo být proražení právě včerejšího VPOC.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 3. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!