EUR/USD 3. 12. 2015

EUR/USD 3. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Podle předpokladu včerejšímu trhu vládly fundamenty. Meziroční indexy CPI vyšly trochu hůře než byl konsenzus, euro na to reagovalo impulzivním výprodejem. Postupně se za několika impulzivních výpadů euro dostalo až k aktuálnímu low a lehce jej prorazilo. Pod ním však nalezlo kupce a ti cenu, snad i za přispění dalších fundamentů vyhnali zpátky k otevíracím hodnotám. Celkové rozpětí posledních dní je podprůměrné. Je to dobře vidět na indikátoru ATR, který ukazuje průměrné rozpětí za posledních x (v našem případě 14) period.

 

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

 

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

3.12ATR

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 3. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!