EUR/USD 3. 5. 2016

EUR/USD 3. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera i přes první den týdne, který by měl být nejklidnější, kupci pokračovali ve své agresivní jízdě. Úroveň 1,149 zafungovala jako resistence jen krátce, poté byla proražena. Nákupní aktivita pokračovala v asijské seanci a rázem jsme nad úrovní 1,155.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Vzhledem k dění před otevřením evropské seance očekáváme vývoj reakční aktivity. Reakční prodejní aktivita by měla otestovat včerejší high, ale mohla by dosáhnout až ke včerejší hlavní LVN 1,15075. Pokud by i tato úroveň byla překonána, již se nejedná o reakční aktivitu, ale o zdravou korekci trhu, kdy následně čekáme aktivitu v okolí včerejší férové ceny 1,14795. Vzhledem k silnému růstu posledních dní cítíme v trhu potřebu korekce nebo alespoň konsolidace, i tak je ale třeba být připraven i na to, že agresivní kupci ani dnes nepoleví.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 3. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!