EUR/USD 3. 9. 2015

EUR/USD 3. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Středa splnila hlavní hypotézu o klidném trhu v rámci vytyčeného pásma. Dokonce ani nebyla testována žádná hranice tohoto pásma, blíže jsme však měli k VPOCu 1,1208*. Zajímavé je, že včera se objevily ukázkové reakce na high i low rovnovážné oblasti, což se nestává tak často. Po delší době byla naprosto klidná i asijská seance.  Celkově seance vykazovala mírně prodejní charakter. Klidné vody se však nejspíš rozčeří dnes.

Dnešní analýza bude spíše o fundamentech. Je totiž první čtvrtek v měsíci a to znamená rozhodnutí ECB o úrokové míře a tiskovku o monetární politice v Eurozóně.  Do té doby by trh měl být klidný podobně jako včera, hypotéza vývoje je naznačena na grafu. Co se stane potom, nelze odhadnout. Úroková míra zůstane nejspíš nezměněna, tam bych proto silnou reakci očekával jen v případě překvapivé změny. Co však s trhem jistě pohne je následná tiskovka ve 14:30. Trh je někdy až hodinu extrémně volatilní a nestabilní, takže pokud nejste zběhlí v obchodování zpráv, obchodování bych se úplně vyhnul. Tato událost vždy zahýbe se sentimentem trhu, nezřídka i dlouhodobějším. Tyto hlavní zprávy měsíce z Eurozóny budou zítra doplněny zprávami z USA.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!