EUR/USD 30. 10. 2015

EUR/USD 30. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Čtvrteční vývoj byl vzhledem k našemu očekávání poměrně zvláštní. Cena od počátku směřovala směrem k LVN vytvořené impulzivním pohybem ve středu. Do LVN celkem hladce pronikla, ale po chvilce se začala vracet. V této pro nás spíše nelogické úzké oblasti v podstatě celý den rotovala, až na malý výlet do počáteční rovnováha. Oblast hodnoty je však prakticky celá uvnitř této LVN.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

V asijské seanci cena ještě o něco více do LVN pronikla, zdá se tak, že trh má namířeno k jejímu vyplnění, jen pomaleji, než je obvyklé. Pozor ale, že ještě předtím mohou londýnští obchodníci požadovat uzavření vzniklého gapu. Trh tak dnes nabízí spoustu kvalitních úrovní, na které by měl reagovat. Pořadí jejich testů může být samozřejmě jiné, než je zobrazeno na grafu – to je z našeho pohledu nejpravděpodobnější možnost. Pozor ale fundamenty, dopoledne máme evropské CPI, odpoledne máme několik amerických reportů.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!