EUR/USD 30. 11. 2015

EUR/USD 30. 11. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

V pátek měly USA svátek Day after Thanksgiving. Aktivita však byla výrazně vyšší než na Thanksgiving Day den předtím. Cena se rovnou vydala dolů, bez respektování čtvrtečního VPOC. Nakonec téměř na pip otestovala čtvrteční low a odrazila se zpět zhruba do 50 % předchozího pohybu. V novém týdnu se otevřelo s malým gapem, který byl ihned uzavřen. Následující noční seance byla poměrně aktivní.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Je pondělí, poslední den v měsíci. Všechny úrovně nad cenou byly správně otestovány, jak jsme psali v týdenním shrnutí, a tak se zdá, že cena je připravena pokračovat níže. Vzhledem k faktu, že je pondělí, které platí za klidné, je ale možné, že dnes bude ještě den konsolidující v aktuálním rozpětí. Low pod cenou je stále celkem silné. Jedině jeho proražení může přinést do trhu impulzivní pohyby. Je pondělí, ale poslední den v měsíci, takže v ekonomickém kalendáři přece najdeme několik událostí, o kterých je dobré vědět.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 30. 11. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!