EUR/USD 30. 11. 2016

EUR/USD 30. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší start dne byl rozhodně klidnější než ten pondělní. Trh si učebnicově došel pro VPOC předchozího dne, na který jsme upozorňovali. Ten správný impulz pro kupce to však ještě nebyl. Prodejci si vynutili ještě test pondělního low, teprve poté začali kupci cenu zvedat. Na očekávané 1,06245 přišla menší korekce, poté kupci ještě našli sílu pokračovat výš.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Stále se nám více zahušťuje oblast, ve které obchodujeme. To znepřehledňuje situaci, neboť uvnitř takové distribuce postupně ubývají zajímavé úrovně, které se de facto omezují jen na hranice distribuce. Mezi nimi se potom může dít prakticky cokoliv. Pohyb v rozpětí zároveň obvykle znamená klid před bouří, která započne nový trend.

Dnes se můžeme s vyšší pravděpodobností spolehnout na high zmiňovaného rozpětí 1,0667, které by mělo odrazit. Pokud to neudělá, může začít uptrend. Dále včerejší VPOC, jako vždy. Tentokrát na ceně 1,05845. Zásah dalších úrovní neočekáváme, ale nikdy není nic nemožné.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 30. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!