EUR/USD 30. 12. 2015

EUR/USD 30. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Trh nakloněný prodejcům se včera potvrdil. Cíl 1,0923 byl splněn a po korekci ještě o něco snížen. Před startem americké seance se objevil impulzivní výprodej, který za sebou zanechal širokou LVN. Ta by se v blízké budoucnosti měla zaplnit. Často tato vyplnění LVN fungují jako korekce před dalším pokračováním trendu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Otevíráme v okolí včerejšího VPOC, to znamená, že otevření by mělo být klidnější typu open-auction. Velmi pravděpodobný je raný průnik a vytestování včerejší hlavní LVN. Její horní strana by mohla posloužit jako dobrá rezistence. Jsme ale v období, kdy trh nemá jasné směřování, předpoklad se proto samozřejmě nemusí naplnit. V dlouhodobějším rámci by trh ještě měl otestovat spodní stranu aktuální minidistribuce 1,0865. Pokud do trhu opravdu vstoupí prodejci, mohl by to být jejich denní cíl.

Neriskujte zbytečně před koncem roku, abyste jej mohli s čistým svědomím oslavit. Analýzy budou pokračovat i v novém roce, a to od pondělí 4. 1. 2016.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 30. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!