EUR/USD 30. 3. 2016

EUR/USD 30. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Zpočátku včerejší trh vykazoval mírnou nákupní aktivitu. Jako pevná bariéra posloužilo high předchozího dne. Večer přišel neočekávaný pohyb vzhůru. Mluví se o tom, že jej způsobily komentáře vedoucí Fedu Janet Yellenové k měnové politice. Analytici dle teorie aukce však vidí každý původ pohybu ve změnách nabídky a poptávky a z toho činí své závěry. Čím byly tyto změny doopravdy způsobeny se z principu dozvědět nemůžeme. Pohyb se zastavil u úrovně 1,13.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Silný včerejší pohyb za sebou zanechal hlubokou LVN. Někteří brokeři mají v této oblasti dokonce cenový gap. Takto rychle proobchodovaná oblast obvykle vyžaduje další test. Ten je reprezentován úrovněmi 1,124 a 1,1216. Cesta k nim je však pro jeden den poměrně dlouhá. Je však možné, a zatím tomu dění na trhu i nasvědčuje, že dočasně převáží fundamentální důvody a trh bude pokračovat v růstu. Nad cenou se momentálně nachází neotestovaný VPOC a poté již lokální high. Trh však také netrpělivě čeká na dopolední německé CPI, které může kartami opět zamíchat.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 30. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!