EUR/USD 30. 5. 2016

EUR/USD 30. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

V pátek trh jednoznačně ovládli prodejci. S proražením low měli minimální problémy, a tak se brzy objevili u avizované úrovně 1,11475. I tu prorazili snadno, k ničemu však nebyla. Krásně zafungovala při zpětném korekčním pohybu a mohla posloužit jako dobrý nástup do prodejního trendu. Trh dokonce započal i cestu k úrovni 1,11, kterou považujeme za jeden z dlouhodobějších cílů.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Cíl 1,11 je již blízko. Pondělí je sice nejklidnějším dnem týdne, ale tato úroveň je bez problému dosažitelná. Bude-li proražena, mohou se prodejci vydat k testu další zásadní dlouhodobé úrovně 1,10585, což je významné lokální low. Očekáváme však, že trh bude spíše konsolidovat, neboť pondělí je umocněno ještě americkým svátkem Memorial Day, a tak po testu 1,11 se trh pravděpodobně pomalu vrátí k testům vyšších úrovní. Tentokrát je však složité odhadnout, kam až se trh může vrátit, neboť páteční struktura je velice zmatená.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 30. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!