EUR/USD 30. 8. 2016

EUR/USD 30. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera se zpočátku zdálo, že se naplní druhá hypotéza a iniciativní prodejní aktivitě. Bránit v ní měla úroveň 1,11685. Za touto úrovní se další aktivita již skutečně neobjevila. Trh zde byl dlouho nerozhodný, nakonec se ale rozhodl pro korekci. Do rána se trh opět vrátil k této úrovni.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Trh má před sebou nyní dvě protichůdné výzvy. Prodejci se přiblížili ke gapu 1,1121-1,11365 z minulosti, který by měli chtít uzavřít. Naproti tomu kupci mají po pátku co opravovat na impulzivním pohybu s nízkým množstvím zobchodovaných objemů nad úrovní 1,119.

Rozporuplnost těchto variant může také způsobit nerozhodnost do té míry, že trh se bude po celý den pohybovat mezi 1,11365 a 1,1184, což je včerejší VPOC. Při překonání jedné z těchto úrovní a pokud se objeví iniciativní aktivita, čekáme jeden z výše uvedených scénářů.

I dnes je třeba si ohlídat termíny makroekonomických reportů.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 30. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!