EUR/USD 30. 9. 2015

EUR/USD 30. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Úterý začalo reakční aktivitou směrem k rozpětí předchozího dne. Nejnadějněji na odražení vypadala LVN 1,1231*, která však byla na čtvrtý pokus rovněž proražena, což souhlasí s teorií tržní aukce, která tvrdí, že čím více pokusů o proražení, tím větší pravděpodobnost úspěchu. Proražení vypadalo silně, ale nakonec přitáhlo zpět nákupní aktivitu a cena byla navrácena do původního rozpětí, kde také zůstala. Výsledná snaha ale zůstává mírně prodejní, čemuž nahrává i velmi silné high a slabé low. Celkový profil je víceméně vyvážený.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Co můžeme očekávat poslední den v měsíci? Poslední dvě hodiny trh celkem silně klesá, ale obecná struktura trhu je stále bez jasného přesvědčení. Pod trhem se bohužel v dohledné vzdálenosti nenachází, snad kromě 1,1191*, která je znát i na kompozitním profilu aktuální distribuce, kterou jsme dnes vytvořili na grafu. Nad trhem zůstává LVN 1,1360*. Jako odrazový můstek pro pohyb níže může posloužit včerejší VPOC v těsné vzdálenosti od aktuální ceny. Profil trhu však pravděpodobně bude stále chaotický. Fundamenty dnes máme jak dopoledne z Eurozóny, tak i odpoledne z USA.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!