EUR/USD 30. 9. 2016

EUR/USD 30. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší den byl podobně rozkmitaný jako čtvrtek, i když zpočátku byla aktivita výrazně nižší. Dlouho se trh nemohl dostat přes 1,1214, ale zároveň se nerozvíjela výraznější nákupní aktivita. Po proražení byl trh opět zastaven 1,12 a příchod kupců byl velice rázný. Vyhnal cenu až k další očekávané úrovni 1,12385, po korekci si však došel až pro VPOC 1,12475. Následná reakce prodejců vrátila cenu opět do původních úrovní.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Trh uvíznul v další distribuci, kde kmitá nahoru a dolů poměrně intenzivními pohyby. Čekáme proto, že dnes bude testováno high nebo low této distribuce. Proražení se může setkat s impulzivním pohybem. V případě výprodeje pod 1,1182 se můžeme dostat k 1,11675 nebo 1,11495.

Na horní straně proražení brání LVN 1,124 a včerejší high 1,12475. Pohyb uvnitř distribuce může být nejasný a zmatečný, proto dnešní den pravděpodobně bude náročný na zobchodování.

I dnes se čeká množství reportů, z nichž některé mohou mít výrazný vliv na volatilitu a následný vývoj.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 30. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!