EUR/USD 31. 10. 2016

EUR/USD 31. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Čtvrteční hypotéza vyšla poměrně dobře. Ráno si trh skutečně došel pro VPOC předchozího dne. S reakcí to však bylo složitější. Reakce nastala mírně nad VPOCem a nebyla příliš silná. Až příchod fundamentů odhalil silnou reakční aktivitu, která trh stlačila až na další očekávanou úroveň 1,08775. Zde již nastala reakce dle našich představ.

V pátek jsme potom viděli uptrend, který však byl provázený podivnými rychlými pohyby.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes budeme otevírat uvnitř LVN vzniklé pátečním prudkým pohybem vzhůru. Důležitý je fakt, že prodejci pátkem definitivně ztratili svou převahu. Po tomto pátečním pohybu by však bylo vhodné, aby jej trh opravil. To by se stalo testem 1,09465, ale trh si může dojít také pro páteční VPOC 1,09245. Silnější pohyby směrem dolů ale nečekáme.

Pokud budou kupci agresivní, čekáme vytvoření nového high těsně nad pátečním. Páteční high je slabé, nemělo by proto trhu výrazně bránit. Rozpětí dnešního dne by se mělo nacházet mezi 1,09245 a 1,1 a trh by celkově měl konsolidovat, jako obvykle v pondělí.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 31. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!