EUR/USD 31. 8. 2016

EUR/USD 31. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Zpočátku byl včerejší trh skutečně nerozhodný. Prodejci nejdříve s úprkem neuspěli, kupci se ale také nebyli schopní někam vydat. Nakonec to ale přeci jen byli prodejci, kdo se vydal za svým cílem. První z cílů bylo high gapu 1,11365. Odrazil na pip přesně, i když výraznější reakce kupců se nekonala, jak jsme předpokládali. Naopak zanedlouho přišel další pokus, kde bychom si spíš vsadili na proražení. Zatím se ale nekonalo.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Blízko k proražení jsme však i nyní, a tak pokud dnešní den začneme iniciativní prodejní aktivitou, cíl 1,1121 je na obzoru. A zde by se měli ozvat kupci, pokud nechtějí dopustit další pokles ceny. Pokud se neozvou, pokles by mohl být i impulzivního charakteru.

Naopak pokud kupci přijdou aniž by bylo otestováno 1,1121, je to známka jejich přesvědčení a mohou se vydat testovat nahé VPOCy včerejška a předvčerejška.

Dnes najdeme v kalendáři i významnější reporty, sledujte proto jejich časy a buďte obezřetní.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 31. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!