EUR/USD 4. 1. 2016

EUR/USD 4. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Závěrem roku zaznamenal trh pokles, jako by se obchodníci na poslední chvíli zbavovali eura. Velice zajímavé je to, co trh předvedl v prvních obchodních hodinách tohoto roku. Otevřeli jsme malým prodejním gapem. Místo vyplnění však cena nejprve vyklesala až téměř k úrovni 1,082, kde leží neotestovaný VPOC ze seance 18. 12. 2015. Zde ovšem zakročili kupci a cenu zase vyhnali zpět, smazali ztráty, uzavřeli gap a dostali se až na cenu 1,09. Vznikl nám tak velmi neobvyklý graf. První asijská seance tohoto roku tedy asi bude na dlouhou dobu i tou nejdramatičtější. Co si z toho můžeme vzít pro denní seanci?

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

 

Trh je tedy velice aktivní již teď. Hrozí nám vysoká volatilita i přes den, stejně tak jako agresivní typy otevření, kdy by obchodníci mohli reagovat na cenové výpady asijské seance. Z pohledu aukce trh otestoval horní stranu rozpětí 1,099 a nyní má namířeno opět ke spodní straně u ceny 1,08. I přes silný růst ceny v posledních hodinách je tak náš výhled spíše negativní s možností reakce na LVN v okolí 1,0873. Prodejci by měli prorazit silvestrovské low a mířit k low asijské seance. Nestane-li se tak, cílem kupců je proražení high momentální distribuce 1,099, je však nepravděpodobné, že k tomuto dojde dnes. Celkově je však trh v současných místech distribuce velice nepřehledný, doporučujeme proto opatrnost. Odpoledne navíc přijdou první důležité americké fundamenty.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 4. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!