EUR/USD 4. 11. 2016

EUR/USD 4. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Účelem včerejšího dne bylo jednoznačně vytvořit korekci silného uptrendu. Korekci většinou způsobuje uzavírání ziskových pozic vzniklých správným odhadem trendu. Tato korekce včera došla až k nejvzdálenější úrovni, se kterou jsme v analýze počítali, a to 1,1058, což byl úterní netestovaný VPOC.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Po korekci se kupci vrátili a je vidět, že by rádi v uptrendu pokračovali. Dnes je proto opět hlavní hypotézou, že si půjdou pro 1,11455. Silnou rezistencí je ovšem evidentně i dosavadní high swingu 1,11235. Naopak dobrým supportem pro kupce jsou hned dvě úrovně pod aktuální cenou – včerejší VPOC 1,10945 a LVN 1,10855.

Pokud nepodrží kupce ani zmíněná LVN, je hypotéza pokračování uptrendu pro dnešek ohrožena.

Všechno však může zvrátit dnešní fudament. Jelikož je první pátek v měsíci, čeká nás NFP, tradičně jeden z nejsledovanějších ukazatelů americké ekonomiky. Tradičně také spouštěč extrémní volatility a možnost prudkého směrového pohybu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 4. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!