EUR/USD 4. 12. 2015

EUR/USD 4. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Pohled na graf EUR/USD prozradí, že na trhu se stalo něco mimořádného. Předpoklad, že euro zdvihne momentální průměrné rozpětí, se naplnil s mimořádnou razancí. Během několika hodin byly smazány ztráty, které trh tvořil 24 obchodních dní, tedy přesně měsíc od 4.11. Za zmínku také stojí, že se svou šíří denního pohybu i rozpětí se včerejší den bez problému zařadí do první desítky rekordních dní za posledních deset let. Rozdíl mezi high a low činí totiž téměř 500 pips. Celou akci měla samozřejmě na svědomí ECB a její tisková konference. Ještě před ní trh stihl vytvořit nové low, ale to již v současné situaci není relevantní informace.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Před námi je poslední den z velké fundamentální prosincové trojky. Dnes přijde nejdůležitější americký report z trhu práce – Nonfarm Payrolls, tradičně doprovázený nezaměstnaností a dalšími informacemi. Reakce může být opět extrémní, i když asi ne tak jako včera, a opět nemůže nikdo vědět ani tušit, který směr bude respektovat. Spolehnout se dá jen na silnou volatilitu. Jediné, co lze od dnešního trhu do té doby čekat, je korekce včerejšího pohybu alespoň k nejbližší LVN.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 4. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!