EUR/USD 4. 3. 2016

EUR/USD 4. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera se po dlouhé době objevil ryze nákupní trendový den. Cena hned zpočátku zamířila k swingovému low 1,0912, na které jsme poslední dobou upozorňovali. S jejím proražením měl trh problém, ale razance, s jakou k ní cena došla, naznačovala, že hrozí proražení. K tomu došlo a cena navštívila úrovně kolem 1,098. Takto výrazný vzestup ceny jsme nečekali.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Je první pátek v měsíci a to znamená jediné – Nonfarm Payrolls, fundament měsíce. Hypotéza proto bude platná jen do té doby. Předpokládáme klidnější trh z důvodu čekání na nové kurzotvorní informace. Do té doby předpokládáme test jedné z důležitých aktuálních úrovní v trhu (viz graf). Co bude po NFP nikdo neví, každopádně doporučujeme ještě předtím ukončit nebo zajistit své pozice v trhu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

 

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 4. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!