EUR/USD 4. 5. 2016

EUR/USD 4. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší den připomíná splasknutí spekulativní bubliny. Takový růst hned zpočátku dne jsme vzhledem ke kontextu nečekali a v dalším průběhu si vybral svou daň. Vzhledem k absenci důležitých makroudálostí lze předpokládat, že následné výprodeje byly způsobeny přílišnou obavou z překoupenosti měnového páru a následnou řetězovou reakcí. Vidíme, že krásně zafungovala úroveň LVN 1,15075. High předchozího dne zůstalo bez povšimnutí, bylo respektováno až jako rezistence při korekci downtrendu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes nebude situace jednoduchá. Trh po silném uptrendu reaguje silnými výprodeji a je značně nestabilní. Velikou roli nyní hraje psychika a pomalu také očekávání pátečních NFP. Včerejší úrovně prakticky zůstávají na svých místech, jelikož i ve včerejším výsledném profilu hrají významnou roli. Jde o LVN 1,15405 a VPOC 1,15075. Pod cenou je zajímavým cílem prodejců další netestovaný VPOC 1,144. Obnovení agresivního uptrendu dnes nečekáme. V případě převahy kupců se pravděpodobně budeme pohybovat pod 1,15405. Pokud však bude pokračovat výprodejová nálada, která začala včera, můžeme být svědky dalšího masivního poklesu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

 

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 4. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!