EUR/USD 4.7. 2016

EUR/USD 4.7. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

V pátek pokračovali kupci s dalším tlakem na růst cen. Čtvrteční vrchol se jim však podařilo překonat pouze o pár bodů. Z pohledu na denní graf je páteční vrchol téměř shodný s hlavní LVN a MIDem posledního swingu. Můžeme zde tedy očekávat i vrchol swingu, ale vzhledem k tomu, že cena přesně danou LVN/MID netestovala, stále můžeme očekávat nějaký nákupní tlak.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Pondělní seance začala velice pozvolna, přitom se není vůbec čemu divit. V USA mají jeden z největších svátků roku a v Evropě je již také prázdninový režim. Z pohledu na páteční profil se aktuálně nacházíme v rovnovážné oblasti. Vzhledem k tomu, že páteční profil je vyvážený, můžeme očekávat reakci na hraničních bodech rovnovážné oblasti. V případě, že trh dnes poklesne k 1.1440 až k HVN na 1.1375 lze očekávat vstup kupců alespoň k nějaké korekci. Jestliže, trh tuto intra-denní nákupní zónu prorazí můžeme očekávat nastolení shortu, který také favorizuje denní graf. Jak jsem již říkal, v USA slaví Independence Day, proto pozor na chop.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

intra daily

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 4.7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!