EUR/USD 4. 8. 2016

EUR/USD 4. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera jsme čekali, jak dopadne boj o úroveň 1,1197. Bojovalo se dlouho, ale nakonec vyhráli prodejci. Jejich primárním cílem byla HVN malé distribuce 1,1169. Bylo jí dosaženo poměrně rychle a trh se zde podle předpokladu na nějakou dobu zastavil. Večer přišel další impulzivní pohyb níže do hluboké LVN z minulého pátka.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Očekáváme, že LVN by měla dnes být vyplněna zcela, to znamená že trh by měl doklesat k úrovni 1,1121, která je také intradenně významným swingovým high. Zde čekáme příchod kupců.

Pokud kupci nastoupí dříve, mohou dostat cenu zpátky do distribuce, kterou včera opustila. V ní se vytvořila zajímavá malá LVN 1,11875, kterou by trh mohl respektovat.

Dopoledne je Bank of England, jejíž reporty mohou být po brexitu stále ostřeji sledovány a mít značný dopad i na Euro, proto buďte na pozoru.

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 4. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!