EUR/USD 5. 1. 2016

EUR/USD 5. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší asijská seance skutečně předznamenávala vysokou volatilitu i přes evropskou a americkou seanci. Nejdříve jsme otestovali high korekce předchozího prodejního pohybu. Na high se zjistilo, že se tam stále vyskytují prodejci a ti začali konečně tlačit cenu k low aktuální distribuce, jak jsme předpokládali. Už jsme ale nepředpokládali, že jej tak snadno i prorazí. V následné korekci jsme se ale vrátili zpět do rozpětí.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Trhu včera jasně vládli prodejci. Jejich pohyb byl velice impulzivní a před jeho pokračováním je potřeba některé úrovně otestovat. Jedná se hlavně o low předchozího swingu 1,08535 a hluboká LVN 1,0875, což je LVN nejen posledních dvou obchodních seancí, ale také aktuální distribuce. Bude-li výsledkem testu proražení a pokračování dovnitř včerejšího rozpětí, pak se s vysokou pravděpodobností dočkáme zpomalení trhu a tzv. inside day. Pokud na úrovních najdeme prodejce, lze čekat pokračování výprodejů a tvorba nových low. Pozor ale v 11 hodin na vyhlašování CPI eurozóny.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

 

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 5. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!