EUR/USD 5. 10. 2015

EUR/USD 5. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Páteční den byl jednoznačně ovlivněn výrazně horším výsledkem amerického reportu měsíce Nonfarm Payrolls, který byl o 60K nižší, než předpokládal trh. To způsobilo oslabení dolaru oproti euru zhruba o 150 pips za deset minut. Ke konci dne trh ale výsledek přehodnocoval a vytvořil korekci do více než 50 % tohoto pohybu. Nedělní otevření se odehrálo s mírným nákupním gapem, který byl vyplněn a od té doby euro v asijské seanci mírně stoupá.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Těžko odhadovat vývoj po tak silné změně sentimentu, stále se nacházíme uvnitř dlouhodobé i krátkodobé distribuce, takže bude záležet, zda bude vůle se z ní dostat. Pod i nad aktuální cenou ale máme výborné úrovně, díky kterým můžeme monitorovat tržní aktivitu a sentiment. Nad cenou je to výrazný VPOC vzniklý vysokými objemy na horní straně pátečního spiku 1,1308*. Nezapomeňme, že VPOCy poslední dobou odrážejí perfektně. Pod cenou je hluboká LVN vzniklá ze stejného důvodu. Její spodní strana je na ceně 1,1187*, horní na 1,1212*, což je také low velké páteční korekce. Celkově však bude trh pravděpodobně nadále neklidný a často se bude vracet, což naznačujeme i na grafu. Fundamenty na dnešek máme jak dopoledne, tak odpoledne.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!