EUR/USD 5. 10. 2016

EUR/USD 5. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Pondělí začalo růstem k důležité úrovni 1,124, na kterou jsme upozorňovali. Přes ní se trh dlouho nemohl dostat, vytvořil dvojitý vrchol a následoval výprodej. Ten trval až do včerejší americké seance. Následovalo fundamenty podpořené období extrémní volatility, kdy byl trh vystřelen zpět nad 1,12 a smazal tím veškeré ztráty z předchozího výprodeje.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Zvýšená volatilita se může promítnout i do dneška. Nacházíme se zpět ve staré, dobře proobchodované distribuci. Trh má k dispozici poměrně velké rozpětí, které se mu nejspíš bude těžko opouštět. Hranicemi rozpětí jsou LVN 1,1182 a 1,12475. Výraznou rezistencí může být také pondělní VPOC 1,12355, který sehrál svou roli i včera.

Dnes tedy pozor na možnost zvýšené volatility a nečekaných pohybů po celý den.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 5. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!