EUR/USD 5. 8. 2016

EUR/USD 5. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera jsme měli i přes britskou centrální banku celkem poklidný den. První hypotéza byla s přehledem splněna, přestože analýza musela být vydána později. LVN se svým low 1,1121 byla skutečně vyplněna a na vyplnění zareagovali kupci, i když ne zrovna impulzivním pohybem. Cenu tak máme nyní přibližně na včerejším VPOC.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Hypotéza na dopoledne se v podstatě zásadně nemění, jelikož jsme stále blízko včerejšího low, které je momentálně velmi důležitou úrovní. Pokud se prodejci pokusí toto low opět atakovat, mají již větší šanci, že jej prorazí.

Pokud ovšem nastoupí kupci, ať už po testu nebo rovnou, čekáme, že mohou být i relativně agresivní a dosáhnout úrovně 1,11875, před kterou by jim nemělo stát nic v cestě.

Dnes je ovšem nejdůležitější report pro americký dolar – Non-farm Payrolls, které mají zásadní vliv na ekonomickou politiku země, proto jsou ostře sledovány investory.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 5. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!